Vánoční jarmark

16. prosince 2012 v 8:58 |  Informace
V úterý 18.12.2012 proběhnou na naší škole 1. vánoční trhy. Pokusíme se o zahájení nové tradice - tak nám držte palce, ať se to povede Smějící se.

Trhy proběhnou od 15 do 17 hodin na naší chodbě, do školy se dostanete starým vchodem z Komenského ulice. Pro návštěvníky bude připravený punč a vánoční cukroví.
Stolečky se svými výrobky bude mít připraveno 7 tříd 1. stupně naší školy. Prodávat budou sami děti. Ceny jsme zaokrouhlili na 5 Kč, 10 Kč, 15 Kč a 20 Kč. Pokud budete mít drobné, usmadníte tím malým prodavačům jejich práci. Kupovat si samozřejmě můžete kdekoliv cokoliv.
Výtěžek prodeje zůstává třídě, každá třída si s ním naloží po svém. Většina tříd se zatím rozhodla, že peníze dá na charitu nebo si přidá na výlet. My se rozhodneme zítra - děti se rozhodují mezi ochranou vlků a výletem. Suma nebude nijak závratná, tak myslím, že to můžeme nechat plně na dětech.
Malí prodavači se budou střídat po půl hodině, budou tedy prodávat v časech 15,00 - 15,30 ; 15,30 - 16,00 ; 16,00 - 16,30 ; 16,30 - 17,00. Pokud vám (podle kroužků) vyhovuje jen některý čas, napište mi do záznamníčku, šikovné děti mi to už řeknou sami. Prodávat samozřejmě NEMUSÍ všichni! Někdo má důležitý kroužek, někdo dojíždí, někomu se to prostě nehodí...Zítra si tedy ti, co budou prodávat napíší přesný čas a v úterý se v tomto čase dostaví na určené místo (nemohu celé dvě hodiny všechny děti někde hlídat, to by zbořily školu S vyplazeným jazykem).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama