Proč mám rád/a stromy

22. října 2012 v 18:23
Přečtěte si práce vašich dětí:

Stromy mám ráda, protože mi dávají kyslík, sílu a listy do školy. Dávají nám lesy a houby a jsou pro zvířátka. Jsou to moji přátelé. Všechno nejlepší.
Denisa Leichtová

Protože je ta příroda nádherná. Neumím to ani popsat, je to krása. Voní a je čistá jako mráček na nebi. Stromy strašně krásně voní kůrou. Když zasvítí slunce, leskne se celý les.
Andrea Polanská

Stromy nám dávají kyslík a za to jsem jim vděčná. Kdyby nebylo jich, nebyl by na Zemi život. Také se mi líbí, jak stromy kvetou. Když nám dávají potom plody a naše jabloň jablka, tak se těším na mošt. Když také podzim hýří barvami, tak je to nádherné!
Kateřina Hermanová

Stromy mají krásné listy a mají vůni přírody. Jsou užitečné, dávají kyslík. Listí stromů se zbarvuje a má dvě nejkrásnější barvy -červenou a žlutou. Stromy nejsou jenom pro lidi, ale také pro zvířata -například sojka, sova atd. Prostě příroda je bezva, mám ji moc ráda.
Kristýna Sklenářová

Já mám ráda stromy, protože nám dávají kyslík, ovoce a hezky kvetou. Na podzim jsou krásně barevné listy, opadnou a já ráda skáču do listů. A pak na jaře vykvetou a po stromech se dá lézt, je s nimi sranda, dá se za ně třeba schovat. Tak si s nimi můžeme hrát na schovku. Je u nich útulno. S opadanou kůrou se dají dělat pokusy. Stromy jsou moc fajn.
Michaela Křížová

Stromy jsou krásné. Na podzim se zbarvují do žluta,červena, zeleno červena. Na každém kroku barvy. Barvy, které člověk nevymyslel. Stromy nám dávají život, kyslík, krásu.
Matyáš Katina

Mám ráda stromy, protože mají krásné barvy. Na některých stromech rostou plody, které my pak jíme. Mají hebkou kůru. Vyrábí kyslík. Mají letokruhy. Listy mají různé tvary. Dělají nám stín. Stromy jsou krásné.
Michaela Šimková

Stromy mám rád, protože rád sbírám listy a kaštany. Rád na stromy lezu. Kaštany rád sbírám, protože z nich dělám zvířátka.
Martin Nguyen

Mám rád stromy, protože nám dávají kyslík, papír, kůru a dřevo. Na podzim padají ze stromů hezké červené, zelené, hnědé a žluté listy. Stromy hezky voní.
Jan Kříž
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama